Dėstytojų kompetencijos trūkumas
nėra "gyvo" dėstymo
Nuotoliniu būdu mano dėmesys neretai nukrypsta kur nors kitur, pradedu naršyti internete, ypač jei dėstoma lėtai ir nuobodžiai
Mažai informacijos
Nedirbant bibliotekoms neįmanoma rašyti mokslo darbus
Gyvo ryšio trūkumas, didesnė motyvacija
stringa online paskaitų platformos
sunku, daug savarankiškai mokytis
Ne visada pavyksta susisiekti su dėstytojais.
nėra realaus bendravimo, mažiau motyvacijos