Studentų požiūris į nuotolines studijas

Nurodykite nuotolinių studijų trūkumus:

  1. Dėstytojų kompetencijos trūkumas
  2. nėra "gyvo" dėstymo
  3. Nuotoliniu būdu mano dėmesys neretai nukrypsta kur nors kitur, pradedu naršyti internete, ypač jei dėstoma lėtai ir nuobodžiai
  4. Mažai informacijos
  5. Nedirbant bibliotekoms neįmanoma rašyti mokslo darbus
  6. Gyvo ryšio trūkumas, didesnė motyvacija
  7. stringa online paskaitų platformos
  8. sunku, daug savarankiškai mokytis
  9. Ne visada pavyksta susisiekti su dėstytojais.
  10. nėra realaus bendravimo, mažiau motyvacijos