Studentų požiūris į nuotolines studijas

Nurodykite nuotolinių studijų trūkumus:

  1. taip
  2. nėra bendravimo
  3. sunku konsultuotis
  4. Daug užduočių raštu. Kontaktinių valandų mažiau, todėl tenka daugiau mokytis savarankiškai.
  5. Sunku konsultuotis su dėstytojais
  6. Didesnis darbo krūvis, nes kitaip skirtomos užduotys, paskaitos ne tokios įdomios, daug mažiau bendravimo tarp studentų ir dėstytojų
  7. visi
  8. leta komunikacija su destytojais
  9. Vis tiek yra grafikas, kuris pririša, bet visų online veiklų efeltyvumas lygus 0
  10. trūkumas yra tas, kad juos egzistuoja