Studentų požiūris į nuotolines studijas

Nurodykite nuotolinių studijų privalumus:

  1. Nereikia kiekviena diena važinėt i kolegiją
  2. Lengviau nes netenka dalyvauti paskaitose, ypac dirbant patogu
  3. Galima mokytis man patogiu metu ir laiku, kai yra noro
  4. Nereikia važiuoti į universitetą, todėl sutaupoma laiko ir pinigų.
  5. Galima derinti su darbu
  6. Lengva planuoti laiką.
  7. Nejaučiu daug įtampos
  8. taupomi laiko resursai, kelionė į/iš universiteto
  9. Daugiau laiko išsimiegoti, nereikia pusvalandį+ keliauti iki universiteto, sutrumpėja pasiruošimo laikas
  10. Gali deliotis savo laiką,nėra didelės įtampos