Studentų poreikis nuotoliniam mokymuisi

15a. Kodėl norėtumėte studijuoti nuotoliniu būdu?

  1. Manau būtų paprasčiau atsiskaitinėti, nes mokausi neakivaizdžiai.
  2. Nes tai patogu.
  3. Tai praktiškiau
  4. patogu, derinant su darbu
  5. Nes patogu, nereikia niekur vykti.