Studentų pareigos ir teisės

Kaip manote, kas svarbiau studentui: pareigos ar teisės?

  1. Teises
  2. Jo teises.
  3. Teisės
  4. Manau pareigos.
  5. Kiekvienas studentas, manau, labiau žino ir suvokia savo teises, taigi, tikriausiai tai ir yra svarbiau.
  6. Abu dalykai vienodai svarbūs: jei studentas apleidžia savo pareigas, sunku įsivaizduoti, jog jo teisės nebus pažeidžiamos.
  7. Mano nuomone pareigos.
  8. Pareigos
  9. Teisės ir pareigos veikia, kaip visuma, jų santykis sudaro darnią ir nedalomą sistemą, padedančią užtikrinti tinkamas galimybes mokslui.
  10. Teises.