Studentų pareigos ir teisės

Kaip manote, ar studentų teisės būna pažeidžiamos?

  1. Buna
  2. Ne tik manau, bet ir zinau jog jos yra pazeidziamos.
  3. Taip.
  4. Retkarčiais taip.
  5. Gal ne dažnai, bet tikiu, kad tikrai taip nutinka kartais.
  6. Taip, ypač dėl vertinimo sistemos. Nemažai universitetų/kolegijų dėstytojų yra šališki.
  7. Dažniausiai jos nėra pažeidžiamos, bet gali būti išimčių, kada jos bus pažeistos.
  8. Taip, kartais
  9. Būna.
  10. Nebuna.