Studentų pareigos ir teisės

Kaip manote, ar studentai vadovaujasi savo pareigomis?

  1. Nedaznai
  2. Visi tikrai ne, taciau daugumos elgesi galima pastebeti kaip tinkama.
  3. Ne visi, tačiau tie, kurie į mokslą žiūri rimčiau tai taip.
  4. Tiksliai nežnau, bet manau apie 20% nesivadovauja.
  5. Priklauso nuo pačio studento. Tas, kuris domisi ir žino kokios tos pareigos yra, tuomet jomis ir vadovaujasi.
  6. Mažuma.
  7. Manau, kad bent jau dalis- taip.
  8. Iš dalies
  9. Taip
  10. Nevisi.