Nedaznai
Visi tikrai ne, taciau daugumos elgesi galima pastebeti kaip tinkama.
Ne visi, tačiau tie, kurie į mokslą žiūri rimčiau tai taip.
Tiksliai nežnau, bet manau apie 20% nesivadovauja.
Priklauso nuo pačio studento. Tas, kuris domisi ir žino kokios tos pareigos yra, tuomet jomis ir vadovaujasi.
Mažuma.
Manau, kad bent jau dalis- taip.
Iš dalies
Taip
Nevisi.