Studentų pareigos ir teisės

Kaip manote, kokios yra 3 pagrindinės studento teisės?

  1. Gauti visa informacija apie studijas, naudotis visomis universiteto patalpomis
  2. 1 - teise i nemokama moksla 2- teises gauti reikiamas zinias mokslams 3 - teise tureti patogu tvarkarasti
  3. Teisė į tai, kad medžaga paskaitų metu būtų aiškiai išdėstoma. Teisė į objektyvų darbų ir atsiskaitymų įvertinimą. Teisė į bet kokią informaciją.
  4. Būti objektyviai įvertintiems, Įgyti išsilavinimą, Teisė į kokybišką dėstymą.
  5. Teisė laisvai pasirinkti norimą studijų kryptį, teisė dalyvauti studentų atstovybės veikloje, teisė naudotis universiteto biblioteka, auditorijomis ir pan. (studijų metu)
  6. 1. Skųstis dėl netenkinančios studijų kokybės. 2. Dalyvauti mokymosi įstaigos studentų atstovybės veikloje. 3. Gauti teisingą įvertinimą už padarytus/nepadarytus darbus.
  7. Pasiaiškinti su dėstytoju, apsiginti savo darbus ir nevisada eiti į paskaitas (dėl svarbių priežasčių)
  8. Teisė į nuomonę, žinias, dalyvavimą renginiuose
  9. Teisė į sąžiningą vertinimą. Teisė į nemokamą mokslą. Teisė būti lygiu su kitais.
  10. Teise i kokybiska svietima, teise reiksti laisvai nuomone, teise gauti visas socialines garantijas.