Studentų pareigos ir teisės

Kaip manote, kokios yra 3 pagrindinės studento pareigos?

  1. Lankymas, mokymasis, pabaigus studijas įsidarbinimas/ galutinio tikslo siekimas
  2. mokymasis, gerbimas vyresnių
  3. Atsakingai mokytis, laikytis etikos taisyklių ir normų, lankytis seminaruose..
  4. Lankyti paskaitas, atsiskaitinėti laiku darbus, dalyvauti universiteto/kolegijos veikloje
  5. Mokytis, Būti drausmingam, Lankyti paskaitas.
  6. Lankyti paskaitas, siekti kuo geresnių rezultatų, gerbi dėstytojus.