Kaip manote, kokios yra 3 pagrindinės studento pareigos?
Gerai mokytis, atvykti laiku, nesibarti
1 - lankyti paskaitas,
2 - laikytis studento morales ir tolerantiskumo
3 - isisavinti gaunamas zinias
Lankyti paskaitas, ruoštis paskaitoms ir egzaminams, siekti žinių.
Mokintis,
Lankyti paskaitas,
Dalyvauti veikloje.
Žinoma, studijuoti (lankyti paskaitas, atlikti užduotis), dalyvauti įvairiose universiteto veiklose. Na, o kaip ir kiekvienas žmogus, studentas privalo laikytis visų valstybėje galiojančių įstatymų, ypatingai, susijusių su mokslo veikla.
1. Jei įstojai - mokykis. Nepatinka - išeik, nes kas nors neįstojo ten, kur Tu, nors ir labai norėjo.
2. Lankyk savo mokymosi įstaigą.
3. Gerbk savo dėstytojus taip, kaip jie vertina Tave.
Būti sąžiningam, pareigingam ir stropiam.
Mokytis, gauti gerus rezultatus, siekti tikslų
Sąžiningumas
Atsakomybė
Rezultatų siekimas
Lankyti paskaitas, gerbti destytojus, tausoti mokyklos aplinka.