Ar taupote? Jei taip, tai kokiais būdais?
- Mažiau ilšleidžiu žalingiems įpročiams.
- Ne
- Taip, renkuosi pigesnius maisto produktus ar tiesiog mažesnę dalį pajamų skiriu laisvalaikiui.
- Karts nuo karto pabandau...bet bergždžias reikalas
- tam tikrą sumą atsidedu kas mėnesį
- Netaupau
- Neperku šūdo.