Studentų lūkesčių darbo rinkoje tyrimas

Esame Šiaulių Universiteto, Socialinių mokslų fakulteto, verslo administravimo studijų programos studentės. Siekdamos išanalizuoti ir ištirti vieną svarbiausių ekonomikos problemų - nedarbą,  atliekame tyrimą, kurio tikslas yra ištirti studentų lūkesčius darbo rinkos aspektu. Anketa yra anoniminė ir jos rezultatai bus naudojami tik apibendrinti, rašto darbe. Dėkojame už Jūsų pagalbą, padedant atlikti tyrimą!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Kokioje studijų programoje studijuojate ŠU, SMF?

Kurio kurso studentas(-ė) esate?

Kokia Jūsų darbo patirtis?

Ar šiuo metu turite darbą?

Jei neturite darbo, tai dėl kokios priežasties?

Jei neturite darbo, ar norėtumėte suderinti šiuo metu savo studijas su darbu?

Jei nedirbate, iš kur gaunate pajamų pragyvenimui?

Jei dirbate, tai dėl kokių priežasčių įsidarbinote?

Jei nedirbate, pereikite prie kito klausymo

Jei dirbate, tai ar lengvai sekėsi susirasti darbą?

Jei nedirbate, pereikite prie kito klausymo

Kaip manote, dėl kokių priežasčių studentams sunku įsidarbinti?

Kaip manote, ar lengva studijas suderinti su darbu?

Pagal kokius kriterijus renkatės (-tumėtės) darbo vietą?

Ar ieškodami darbo atsižvelgiate į tai, kad darbo vieta atitiktų Jūsų studijuojamą specialybę?

Kokias pareigas norėtumėte užimti dirbdami?

Koks atlyginimas Jus tenkintų?

Kokio atlygio Jums užtektų pragyvenimui

Ar studijuodamas sutiktumėte dirbti ne pilnu etatu?

Kokių savybių tikitės iš savo būsimo/esamo darbdavio?

Kaip manote,kuriam yra lengviau įsidarbinti: studentui ar absolventui?

Kaip manote, koks yra darbadvių požiūris į studentus?