Studentų įsidarbinimo galimybės Lietuvoje

Gerbiamas Studente,

Sveiki, esu KVK logistikos vadybos pirmakursis. Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti, kokios yra studentų įsidarbinimo galimybės Lietuvoje.

Iškilus klausimams ar norint pateikti siūlymų, galite kreiptis el.pašto adresu: [email protected]

Jūsų lytis?

Kuriame mieste studijuojate?

Kuriame studijų kurse esate?

Ar šiuo metu dirbate?

Jei dirbate, koks tai darbas?

Kaip manote kas skatina studentus įsidarbintI?

  1. Pinigu stoką
  2. Noras užsidirbti pinigų, siekimas tobulinti pasirinktos specialybės žinias ir įgyti patirties
  3. Tėvai neišlaiko, reikia užsidirbti pačiai
  4. noriu studijuoti, todėl reikia užsidirbti pragyvenimui
  5. Noras įgauti patirties.
  6. Pinigaii
  7. Savarankiškumas, pinigai
  8. Pinigai
  9. Finansų stoka ir savirealizacija
  10. Pinigai ir savarankiškumas
…Daugiau…

Kaip vertinate savo galimybes įsidarbinti?

Kokios priežastys neleidžia studentams susirasti darbo?

Kaip manote kodėl darbdaviai nenori įdarbinti studentų vasaros sezonui?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą