Stresas ir jo valdymo būdai

Sveiki, esu Vilniaus Kolegijos pirmo kurso studentė. Vykdau šią apklausą norėdama išsiaiškinti kaip dažnai žmonės patiria stresą ir ar geba jį valdyti.

1. Jūsų lytis:

2. Jūsų amžius:

3. Kaip dažnai patiriate stresą?

4. Ar mokate valdyti stresą?

5. Kokiais būdais bandote suvaldyti stresą?

6. Ar jūsų streso valdymo būdas yra efektyvus?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą