Kodėl būtent ši profesija? Ar lengvai nusprendėte ką norėtumėte veikti baigę mokyklą? Papasakokite plačiau
Ne
noriu ginti tevyne
Nzn
Dar neatradau savęs
Būtent šios, nes šioje srityje jaučiuosi patogiai, savai, jaučiu, jog man iš tikro malonu mėgautis ir gilintis.
Ne, nieko negalvoju apie ateitį, vienintelis dalykas kuris traukia tai yra matematika.
padęjo tėvai, pačiam suprasti labai sunku.
Labai žavi mintis kad galima dirbti darbą bei keliauti aplink pasaulį, tad manau ši profesija man kaip tik
Nes traukia prie technikos, mėgstu keliauti. Nusprendžiau lengvai.
Taip, mačiau save šitoje srityje, jaučiau kad turiu būti verslo sektoriuje, bendrauti su esamais ar potencialiais klientais, ieškoti naujų galimybių, sandorių