Stojimo į aukštąsias mokyklas būdai

Kokiu būdu įstojote į aukštąją mokyklą?

Per kurį stojimų etapą įstojote į aukštąją mokyklą?

Ar mokate už mokslą?

Savo aplinkoje turiu draugų/pažįstamų kurie į aukštąją mokyklą įstojo nelegaliais būdais.

Jeigu į 5-ajį klausimą atsakėte "Taip", tai kokia tai būtų aukštoji mokykla?

Ar gerai, kad įstoti į aukštąją mokyklą galima ir be konkursinio balo?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą