Stereotipų poveikis vartotojui socialinėje reklamoje

Šios anketos tikslas išsiaiškinti socialinės reklamos poveikį vartotojams. Socialinė reklama vienas iš būdų skatinti visuomenės pilietiškumą, parodyti socialines problemas ir priversti susimąstyti. Apklausa anoniminė. Gauti duomenis bus panaudoti tiriamajam darbui atlikti. Ačiū už atsakymus.

1. Kur Jūs dažniausiai pastebite socialinę reklamą? (Pažymėkite kelis variantus)

2. Kaip Jūs manote, ar keičiasi žmonių požiūris ir elgsena pamačius, išgirdus socialinę reklamą? (Pasirinkti nuo 1 iki 5, 1 - visiškai nesikeičia, 5 - stipriai keičiasi)

3. Kas Jus labiau verčia susimąstyti, reklamoje parodytos eismo saugumo priežastys ar pasekmės? (Pažymėkite vieną iš teiginių)

4. Kas Jus labiau verčia susimąstyti, reklamoje parodytos žalingo įpročio priežastys ar pasekmės? (Pažymėkite vieną iš teiginių)

5. Kas Jus labiau verčia susimąstyti, reklamoje parodytos savižudybės priežastys ar pasekmės? (Pažymėkite vieną iš teiginių)

6. Kas Jus labiau verčia susimąstyti, reklamoje parodytos įvaikinimo priežastys ar pasekmės? (Pažymėkite vieną iš teiginių)

7. Kas Jus labiau verčia susimąstyti, reklamoje parodytos susirgimo profilaktikos priežastys ar pasekmės? (Pažymėkite vieną iš teiginių)

8. Į ką Jūs kreipiate didžiausią dėmesį žiūrėdami socialinę TV reklamą?

9. Ar socialinė reklama verčia Jus susimąstyti?

10. Ar Jūs sutinkate su teiginiu, kad efektyvi socialinė reklama turi būti agresyvi?

11. Jūsų manymu, kokio pobūdžio socialinė reklama Jus verčia reaguoti? (Pažymėkite kelis variantus)

12. Kurios, iš šių vertybių, naudojamų socialinėje reklamoje, Jus jaudina? (Pasirinkti nuo 1 iki 5, 1 - visiškai nejaudina, 5 - labai jaudina)

13. Ar Jūs vairuojate?

14. Ar Jūs rūkote?

15. Ar Jūs mėgstate išvykti į gamtą?

16. Jūsų lytis:

17. Jūsų amžius:

18. Ar Jūs turite vaikų?

19. Jūsų išsilavinimas:

Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą