11. Kokius pojūčius jautėte po apsilankymo soliariume?
- Nesilankau
- Po soliariumo nepatinka kvapas ☺️
- Nejaučiu jokios įtakos
- Paruošiu oda vasarai nes kitaip nudegu saulėje.
- Mieguistumas
- Jaučiuosi sušilusi, nes dažniausiai einu 1-2 kartus žiemą
- Jaučiausi įdegusi
- Dėl spuogų mažinimo
- Veido oda lygesne, maziau spuogeliu
- Jokių pasikeitimų nepastebėjau