4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Neturiu noro.
- Man toks įdegis atrodo nenatūraliai nes natūraliai taip lygiai nudegti neįmanoma.
- Kenkia odai
- Nepatinka
- Nes tai kenkia odai
- Žalinga
- Nesveika
- nekankinu savo kuno be reikalo
- Del zalos odai.
- Nepatinka.