Kad as asmeniskai ji valgau retai, bet kartais nueini I parduotuve ir uzsimanai "kazko saldaus", tad dazniausiai tada pagriebiu plytele sokolado:) I klausima "kodel" greiciausiai dauguma atsakytu, kad sokoladas tiesiog skanus:)))
Todėl kad skanu:)
Skanu!
Jei juoda šokoladą tai sveika retai jei pieniška tai kad skanu
Kartais norisi kažko skanaus
Be saldumynu negaliu gyventi
Todel, kad jis skanus. Kartais norisi kazko saldaus