Šokolado paklausa Tauragėje

Kodėl valgote šokoladą? Argumentuokite.

  1. Nes noriu
  2. Skanu
  3. Kad as asmeniskai ji valgau retai, bet kartais nueini I parduotuve ir uzsimanai "kazko saldaus", tad dazniausiai tada pagriebiu plytele sokolado:) I klausima "kodel" greiciausiai dauguma atsakytu, kad sokoladas tiesiog skanus:)))
  4. Todėl kad skanu:)
  5. Skanu!
  6. Jei juoda šokoladą tai sveika retai jei pieniška tai kad skanu
  7. Kartais norisi kažko skanaus
  8. Be saldumynu negaliu gyventi
  9. Todel, kad jis skanus. Kartais norisi kazko saldaus
  10. Skanu