Šokiruojanti socialinė reklama

Kaip manote, ar šokiruojančios reklamos turinys kartais peržengia etikos normas?

  1. reikia peržengti normas, kad būtų atkreiptas dėmesys
  2. Kartais
  3. Manau, kad tos normos ir turėtų būti peržengiamos tam, kad reklama būtų efektyvi.
  4. Galbūt kartais peržengia.
  5. Kad atkreipti demesi, kuo baisiau ir ziauriau bus ivaizduota problema, tuo labiau zmogus susimastys! Musu pasaulyje kur pilna ziaurumo, per televizija, laikrasciose ir pn. jau daugumai tai kasdienybe!
  6. Jos ir turi būti peržengtos, kad šokiruotų ir atneštu rezultatus
  7. Kartais peržengiamos normos, ypač kai rodomi žiaurūs vaizdai.
  8. Nemanau, o jei ir peržengia tai kaip kitaip pavaizduoti tam tikrą socialinę problemą, kuri irgi yra už etikos normos ribų. Juk kitaip nebūtų norimo efekto.
  9. keletas tokių reklamų buvo
  10. nevisada