Userandriusklementavicius
Vieša
Pranešti

SOFINUKAI - MAGNUSSONS PET FOOD: Kur ir kaip pagamintas šunų maistas jums atrodo patikimiausias? (Atsakymams sugaišite tik 3 minutes)

Sofinukai (www.sofinukai.lt) - atsakingai gyvūnus auginanti bendruomenė, ypatingą dėmesį skirianti tam, kad šunų maistas, kuriuo šeriami mūsų šunys būtų sveikas ir pilnavertis, o mūsų šunys būtų žvalūs, puikios išvaizdos ir gyventų kuo ilgiau. Mes jau seniai įsitikinome, kad Švedijoje pagamintas šunų maistas Magnussons - pats geriausias pasirinkimas tinkamai pasirūpinti mūsų šunimis.

Ar pilnavertis šunų maistas gali būti pagamintas virtuvėje?

Magnussons šeima, kartą seniai, nesprendė jų didelei šunų armijai šunų maistas turi būti paruoštas jų virtuvėje, pagal pačių sukurtą receptą. Nusprendė ir padarė! Ilgainiui tai labai pasiteisino, nes jų šunys tapo nenugalimi įvairiuose Švedijos ir Europos šunų parodose. Žinia apie tai netruko pasklisti po visą šalį ir už jos ribų. Dauguma atsakingų šunų augintojų panoro įsigyti šio įpatingo šunų maisto. Netruko ilgai, ir Magnussons šeimos virtuvė pasidarė per ankšta, kad aprūpintų visus norinčius. Tad šeima nusprendė pasistatyti "didesnę virtuvę" - nedidelę gamyklą, čia pat šalia savo namo! Joje Magnussons šunų maistas gaminamas iki šiol.

Sofinukai komandos tikslas - kad kuo daugiau mūsų augintinių įsitikintų, kad Magnussons šunų maistas yra ne tik sveikas ir teikiantis energijos, tačiau yra ir labai gardus.

 

Geriau susipažinti su Sofinukai bendruomene bei Magnussons šeima ir kuo jų gaminamas šunų maistas yra ypatingas,galite paspaudę šią nuorodą: Sofinukai.lt

 

Pic
Kokiu maistu šeriate savo šunį?
Jeigu šeriate šunį įvairiais būdais, prašau nurodyti apytikrį santykį
Pic
Sausu pirktiniu
Šlapiu pirktiniu
Neapdorota mėsa
Specialiai paruoštu namuose (įvairūs mėsos ir košių viralai)
Tuo, ką valgome patys
Kam teikiate pirmenybę rinkdamiesi pirktinį šunų maistą?
Pic
Ar teko iki šiol girdėti, kas yra Magnussons šunų maistas?
Pic
Kaip jums patogiausia būtų gauti Sofinukai bei Magnussons naujienas ir mūsų akcijų pasiūlymus?
Galite pasirinkti kelis jums tinkamiausius variantus
Pic
Kokiu būdu perkate maistą jūsų šuniui?
Pic