SOCIALINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

18. Jūsų nuomonė, pastabos ir pasiūlymai dėl Šiaulių rajono savivaldybės gyventojams teikiamų paslaugų kokybės gerinimo

  1. Neturiu nuomones. Kazkur kazkas kazka daro :)
  2. Būtina padėti šeimoms, kurios nemoka tvarkytis namų ūkyje (maisto virimas, kambarių tvarkymas ir kt.), socialinių paslaugų darbuotojai turi būti pagalbos teikėjai, o ne pašalpų mokėtojai. Per NVO, bendruomenes ir kt. į įvairias veiklas įtraukti asmenis, kuriems reikia pagalbos. Rengti projektus, kurie prisidėtų prie socialinių problemų sprendimo, pagalbos teikimo artimui.
  3. Procesas vyksta labai lėtai, nepastebimai arba trūksta inforacijos apie nuveiktus darbus paslaugų kokybės gerinimo kryptimi.
  4. Neturiu
  5. -
  6. Reikėtų daugiau viešinti apie suteikiamas nemokamas paslaugas žmonėms,o žmonėms nebijoti eiti prašyti pagalbos.
  7. -
  8. -
  9. paliatyviosios slaugos namuose
  10. -