Nieko.
Neturiu nuomonės.
Didesnės kontrolės paslaugas gaunantiems.
Viskas atliekama gerai, nereikia tobulinti.
Daugiau darbuotojų, daugiau specialistų.
Plėsti paslaugas, daugiau nemokamų paslaugų.
Mano nuomone nieko.
Rotacijos, laiko planavimo.
Nevyriausybinėms organizacijoms skirti tam daugiau finansavimo, kad galėtų įdarbinti daugiau specialistų.
Viskas gerai.