Socialinių darbutojų požiūris į pasikeitusias darbo sąlygas koronos viruso pandemijos metu

Prašau pakomentuokite, su kokiais darbo sunkumais susiduriate pandemijos metu?

  1. Vaikai negali ateiti į dienos centrą, negaliu padėti padaryti namų darbų. Skambinu teiraujuosi kaip sekasi prisijungti, ar bendrauja su mokytojais. Bet nuotolinis bendravimas neatstos tikro.
  2. Neefektyvus darbas
  3. Kol kas viskas vyksta sklandžiai. Nukenčia tik darbo kokybė.
  4. nevisi klientai į tai žiūri rimtai.
  5. Naujos darbo formos, daugelis šeimų neturi kompiuterio ir interto, bendraujame tik telefonu.
  6. Nėra jokiu sunkumų , stengiamės kuo geriau atlikti savo darbą.
  7. Klientų nerimu dėl pandemijos
  8. Po kol kas neturiu
  9. Klienai neturi gebėjimų ir galimybių naudotis kompiuteriais (kartais reikalinga jų dokumentus pardinešti į seniūnija atdišviesti ir kt. ) Perdiūsti savo dokumentų el.paštu jie negali.
  10. Trūksta gyvo bendravimo