Socialinis marketingas: Priklausomybė nuo kompiuterio

10. Jei manote, jog egzistuoja priklausomybės nuo kompiuterio problema, kaip siūlytumėte ją spręsti?

  1. Kaip gydyti nuo kompo, tai jau nelabai pasakysiu, bet geriau bandyt sulaikyt nuo priklausombės kol ši dar neprasidėjo - tiesiog užsiimti su savo vaiku daugiau laiko, nuveikti ką nors, pasportuoti, surasti kokios įdomios veiklos, kad ši taptų alternatyva kompui.
  2. Mesk kopmiuterį lauku
  3. kursu lankymas
  4. visi interneto žaidimai būtų mokami ir pakankamai aukštą kainą.
  5. Negaliu atsakyti i si klausima, nes lbj sunku.reikia nusiteikimo ir noro
  6. Pats žmogus turėtų pradėti kontroliuoti praleistą laiką prie kompiuterio, sekti jo trukmę bei produktyvumą, ar tikrai laikas prie kompiuterio nėra išvaistytas veltui.
  7. Psichologine pagalba, kaip ir bet kokios kitos priklausomybes atveju
  8. Nėra vieno vaisto, tai psichologiniai dalykai, kurie kiekvienam žmogui yra skirtingai suprantami.
  9. Vaikams siūlyčiau apriboti kompiuterio naudojimą, o tiems, kurie pastebi, jog suaugęs žmogus tampa priklausomas nuo kompiuterio, pasikalbėti su juo ir pasakyti apie galimas pasėkmes. Esant labai rimtai situacijai - kreiptis pagalbos į psichologus.
  10. Niekaip. Kiekvienas pasirenka savo gyvenimo būdą pats. Juk pasaulyje yra daug žmonių, kurie rūko, tačiau niekas nesiima priemonių išspręsti šios "problemos". Tik stengiamasi apsaugoti nerūkančius žmones. Taipogi reikėtų stengtis apsaugoti žmones nuo galimybės tapti priklausomais nuo kompiuterio (pvz., neskatinti vaikų naudotis kompiueriais nuolat).
  11. daugiau vartoti alaus
  12. siūlyto daugiau veiklos tikrame gyvenime :)
  13. Žmones, kurie susiduria su šia problema, manau, reiktų išsiųsti gyventi į kalnus, kur nėra kompiuterių ir interneto ryšio. O jei rimtai, tai ištiesų nereikia spręsti, nes tai mūsų kasdienybė. Pasaulis darosi toks, kad be kompiuterio, o tuo labiau interneto neįmanoma išgyventi.
  14. Vienintelė išeitis - rengti daug aktyvumą skatinančių renginių, kad žmonės nėsėdėtų namie, o turėtų kur nueiti ir ką pamatyti. Tokiu atveju žmonės nebeturės laiko nuobodžiauti socialiniuose puslapiuose. Tačiau vivškai kompiuterio neįmanoma atsisakyti, nes daugelis reikalų yra tvarkomi ten: mokslai, darbas ir pan. Bet tai jau ne priklausomybė.
  15. Susirasti kitos veiklos. Tiksliau jos DAUG.
  16. Manau, kad labai sunku sumazinti naudojimasi kompiuteriu, kadangi siais laikas labai dideliu kiekiu paslaugu galima naudotis, naudojant komiuteri bei interneta. Reiketu ivairiniti laisvalaikio praleidimo budus, kad zmogus kompiuteiru naudotusi tik butinais atvejais, o ji s nebutu laisvaliakio praleidimo priemone.