Userlukaszagu
Results19
Vieša
Pranešti

Socialinio marketingo priemonių taikymo jaunimo aktyvaus laisvalaikio skatinimui Kauno mieste vertinimas

Sveiki,

Esame Socialinių mokslų kolegijos II kurso studentai. Mūsų studijų programa - marketingas ir reklamos kūrimas. Atliekame tyrimą apie socialinio marketingo priemonių taikymo jaunimo aktyvaus laisvalaikio skatinimui Kauno mieste vertinimą. 

Ši apklausa yra anoniminė – gauti duomenys bus naudojami tik mokslo reikmėms. 

Dėkojame už Jūsų laiką.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
1. Jūsų lytis?
2. Jūsų amžius?
3. Jūsų socialinė padėtis?
4. Ar esate iš Kauno miesto?
5. Ar Jūsų elgesiui daro poveikį socialinės reklamos? Socialinių reklamų pavyzdžiai: cigarečių pakeliuose pavaizduojama rūkymo pasekmės, pasekmės automobilio vairavimo neužsisegus saugos diržų ir kita.
6. Kaip manote, ar reikėtų daugiau kurti bei viešinti socialinių reklamų?
7. Kaip manote, kokia reklama skatintų fizinį aktyvumą? Galimi keli variantai.
8. Kokie veiksniai, akcijos Kaune, padėtų skatinti fizinį aktyvumą? Parašykite savo nuomonę.
9. Kaip manote, ar dalinės dviračių kompensacijos padėtų skatinti fizinį aktyvumą jaunimo tarpe?
10. Kaip manote, ar Kauno mieste nuomojami dviračiai bei esantys nemokami lauko treniruoklių kompleksai skatina jaunimą imtis fizinės veiklos? Jei pasirinkote langelį "ne", prašome argumentuoti kodėl.
11. Jeigu Kauno mieste esantys įsikūrę sporto klubai jaunimui siūlytų kiekvieną mėnesį savaitę laiko lankytis nemokamai sporto klube ( su kuriuo būtų pasirašyta sutartis ), ar užsiimtumėte fizine veikla?
12. Ar jus paskatintų sporto užsiėmimai vasaros metu gamtoje? Jei pasirinkote "taip", nurodykite, kokių sporto užsiėmimų pageidautumėte.
13. Ar naudojatės mieste įkurtais dviračių takais, vandens trasomis ar atvirų ir uždarų pramogų kompleksais?
14. Ar Kauno mieste bei aplink jį įkurtos pažintinės bei lankytinos vietos skatina jus savo laisvalaikį išnaudoti aktyviai? Jei pasirinkote "ne", pakomentuokite, kokių dar vietų trūksta aktyviam laisvalaikio praleidimui.
15. Ar padažnėjus tokių renginių kaip kasmetinis Kauno maratonas kiekiui bei kitų masinių sporto varžybų organizavimui, išnaudotumėte savo laisvalaikį fiziškai aktyviai?