Socialiniai tinklai

Kokiais būdais / veiklomis galima sumažinti socialinių tinklų naudojimą? ( parašykite savais žodžiais )

  1. Uždraudimu
  2. buti lauke
  3. Užsidėti ant telefono/kompiuterio ar kito prietaiso žaidimų naudojimo limitą pvz.: 1 val per dieną
  4. sukurti kitokia programėle kuri sudomintu žmones
  5. Nežinau
  6. Žaisti lauke, žaisti stalo žaidimus.
  7. Interneto išjungimas, Screentime’as, bet šiuos dalykus yra lengva nulaužti ;)
  8. Nežinau
  9. Padaryti neidomu (neimanoma)
  10. Nežinau