Ok.
Nieko gero
Gerai
Nereikia į juos įleisti mažvaikių, nes jie lenda kur nereikia. Galima būtų prisiregistruoti nuo 12 metų tarkim. :)
gerai, jei tik nepamiršti ir bendravimo gyvai.
Lengva susisiekti su draugais.
Kartais gerai, kartais blogai
Gera!!!
teigiama
Gera susisiekimo ir naujienu gavimo priemone, bet ju galetu buti maziau