socialinė reklama internete

Reikšminga ši reklama smurtui prieš vaikus ar ne ? Kodėl ?

  1. Kaip ir pries bet manau reklama turetu jau nuo pat pradziu rodyti kad smurtas blogai o ten tai pamatyti galim tik pabaogoje.
  2. Nes tai adeda suprasti kaip kartais tevai elgiasi su savo vaikais ir taip pat padeda pastebeti savo klaidas.
  3. Reiksminga <3 P.
  4. ne
  5. reiksminga
  6. Nžn
  7. Ne. Tai smurto nesumažins.
  8. taip.
  9. Reiksminga
  10. nereikalinga