Soc. tyrimas: švietimas Lietuvoje.

Sveiki, esu VIKO I kurso studentas. Prašau Jūsų pagalbos atsakant į kelis klausimus. Užtruksite vos kelias minutes. Ačiū! :)

Atsakymai nebus viešai publikuojami.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis? ✪

Jūsų amžius? ✪

Jūs mokotės? ✪

Ar esate patenkinti savo mokymosi vieta? ✪

Ar užtenka laiko laisvalaikiui? ✪

Ar dažnai tenka grįžus į namus papildomai mokytis? ✪

Ar Jūsų nuomone aukštasis išsilavinimas yra būtinas norint susirasti gerai apmokamą darbą? ✪

Kaip manote, ar Lietuvoje yra geros sąlygos jaunam žmogui tobulėti? ✪

Ar esate patenkinti Lietuvos švietimo sistema? ✪

Kaip manote, ką reikėtų pakeisti šiandieninėje švietimo sistemoje?  ✪