Kaip, Jūsų manymu, reikėtų spręsti šią problemą?
- Pirmiausia- pačioje šeimoje, nepavykus- kreiptis į specialistus.
- Manau,kad reik pasikalbėt o ne smurtaut
- Negert alhogolio, aukleti savo vaikus gerai ir be smurto :)
- Nezinau
- ...
- primušt Marių :)))) o Tomą atest man
- Tai, kad nimfomanių pakeist neimanoma...
- change everything, ne ten ieškot bėdos.