Smurtas šeimoje ir jo prevencijos problemos

Kaip, Jūsų manymu, reikėtų spręsti šią problemą?

  1. Daugiau renginių pranešančių apie šią problemą ir visuomenės dėmesio reikalavimas.
  2. Formuoti geresnias auklejimo sistemas
  3. daugiau kalbetis ir spresti problemas.
  4. baudimu ir švietimu
  5. Legalizuoti kanapes, jos vartojimas nekekelia agresijos, sumazintu alkocholio vartojima...
  6. Mano manymu, smurto šeimoje ne didžiausios problemos yra alkoholizmas ir asocialus gyvenimo būdas, o žmonės kurie yra nerviškai sutrikę ir nevaldo savo emocijų. Todėl reikėtų tokiems žmonės kažkaip su savimi kovoti ir pasigydyti ar naudoti kokius vaistus. Nes kiti žmonės išgeriantys ar gyvenantys asocialiai dar geriau sutaria tarpusavyje ir daugiau šilumos suteikia kitiems šeimos nariams nei gerai gyvenantys (tačiau aišku tokių atvejų irgi nedaug).
  7. rengti įstatymu pataisas, stengtis žmonėms įrodyti kad galima pasitikėti teisėsaugos institucijomis, viešai ir garsiai kalbėti apie tai ir ieškoti kompromisu
  8. Manau ,kad reikėtų daugiau kalbėtis dėl šios problemos ir bandyt viską išspręsti šeimose. Kad ir patys vaikai kreiptūsi pagalbos į kitus ,nebijotų pasisakyt ,kas vyksta jų šeimose.
  9. Manau reikėtų taikyti įstatymus , ir siūlyti realias bausmes už smurtą artimoje aplinkoje.
  10. Manau jau ji yra sprendžiama.