Usereimantaspetrikas.edu
Results178
Vieša
Pranešti

Smulkiųjų maisto gamintojų integracija internetinėje erdvėje

Mieli žmonės, 

  prašome atidžiai perskaityti kiekvieną teiginį ir nurodyti jums tinkantį atsakymą. Apklausos tikslu, siekiame suprasti jūsų norus ir poreikius vartojant namuose paruoštus maisto gaminius iš smulkiojo verslo atstovų. Maisto gaminių pasirinkimą sudaro: paruošti valgiai (vieno kąsnio užkandžiai, įvairūs suktinukai, sušiai, įvairūs maisto rinkiniai, namų gamybos picos ir kt.) bei konditerijos gaminiai (šventiniai tortai, keksiukai, skruzdelynai, bandelės ir kiti miltiniai gaminiai bei desertai).  

Anketa yra anoniminė, tai reiškia, kad nereikia rašyti nei savo vardo, nei pavardės.
Garantuojame Jūsų atsakymų slaptumą.

Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Kokia jūsų lytis?
Kokiai amžiaus grupei priklausote?
Jūsų išsilavinimas?
Kuriame Lietuvos regione gyvenate?
Jūsų uždirbamos pajamos (EUR.)?
Kokia jūsų nuomonė apie smulkiojo verslo atstovus Lietuvoje, kurie namuose pagal užsakymus gamina patiekalus, vieno kąsnio užkandžius, konditerijos gaminius ir tiekia juos tiesiogiai vartotojams?
Ar dažnai tenka užsisakyti įvairius vieno kąsnio užkandžius, maisto rinkinius, kitokius patiekalus bei konditerijos gaminius iš smulkiojo verslo atstovų savo individualioms šventėms bei įvairiems susitikimams?
Jeigu dažnai (kartais) tenka užsisakyti įvairius vieno kąsnio užkandžius, maisto rinkinius, kitokius patiekalus bei konditerijos gaminius iš smulkiojo verslo atstovų, kur dažniausiai jų ieškote?
Kiek laiko dažniausiai užtrunkate formuojant jums reikiamo (-ų) gaminio (-ių) užsakymą iš smulkiųjų maisto gamintojų?
Kaip manote ar smulkiojo verslo atstovai namuose, pagal užsakymus gaminantys patiekalus t.y. vieno kąsnio užkandžius ir konditerijos gaminius ir juos tiekiantys tiesiogiai vartotojams, gali suteikti vienodas maisto saugos ir kokybės garantijas, kaip ir specializuotos gamybos įmonės?
Ar svarbu smulkiesiems maisto gamintojams plėtoti vykdomą veiklą išnaudojant platesnes interneto teikiamas galimybes suteikiant vartotojams palankesnes sąlygas greitesnei maisto gaminių paieškai ir užsakymų formulavimui?
Ar dažniau naudotumėtės smulkiojo maisto gamintojo teikiamomis paslaugomis (maisto gaminių užsakymu), jei jie suteiktu jums galimybę greičiau formuoti užsakymus, sukurtu platesnes galimybes jums reikalingo gaminio paieškai pagal jums aktualiausia laiką (datą) gaminio atsiėmimui?
Galbūt turite papildomų pastebėjimų/problemų, kurios dažniausiai kylą užsakant įvairius maisto gaminius iš smulkiojo verslo atstovų?
Tai gali būti užsakymo formulavimo problemos, ilgai trunkanti paieška ir kt.