UserBeatrice1
Vieša
Pranešti

SLAUGOS LYDERYSTĖS RAIŠKA PIRMINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE: PRIVAČIAME IR VIEŠAJAME SEKTORIUOSE

Gerbiama(-as), slaugytojau,

Esu Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto (toliau VU MF) Išplėstinės praktikos slaugos studijų magistrantė Beatričė Šabanovič. Atlieku mokslinį - tiriamąjį darbą tema „SLAUGOS LYDERYSTĖS RAIŠKA PIRMINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE: PRIVAČIAME IR VIEŠAJAME SEKTORIUOSE“. Darbo vadovė – asist. dr. Agnė Jakavonytė-Akstinienė ([email protected]), konsultantė - lektorė Renata Darginavičienė ([email protected]).

Tyrimo tikslas: Įvertinti slaugos lyderystės raišką pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigose privačiame ir viešajame sektoriuose. 

Prašau atsakyti į anketoje pateiktus teiginius/klausimus, Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą pažymėkite, kur reikia, atsakymus įrašykite. Jei Jums pildant anketą kiltų kokių nors klausimų prašau kreiptis į Beatričę Šabanovič el.paštu: [email protected]

Tyrimo duomenys bus panaudoti mokslo tikslais, klausimynas yra anoniminis. Anonimiškumas ir gautų duomenų konfidencialumas garantuojamas.

 Dėkoju už nuoširdžius atsakymus ir bendradarbiavimą.

Pagarbiai,

VU MF Išplėstinės praktikos slaugos studijų magistrantė Beatričė Šabanovič

Ar sutinkate atsakyti į klausimyno klausimus?
Jūsų lytis:
Jūsų išsilavinimas:
Jūs dirbate:
Koks Jūsų požiūris į slaugos lyderystę?
Kokio tipo lyderiui, Jūs galėtumėte priskirti save?
Pažymėkite, Jūsų nuomone, 8 teigiamus lyderio bruožus, kuriuos turėtų turėti geras lyderis.
Jūsų nuomone, ar Jums pakanka lyderystės žinių bei įgūdžių?
Kurias iš žemiau pateiktų temų Jūs norėtumėte tobulinti, siekiant pagerinti lyderystės įgūdžius bei žinias? (prašome pažymėti visus tinkamus atsakymų variantus):
Šioje klausimyno dalyje yra išvardinta trisdešimt (30) teiginių, kurie leidžia atskleisti lyderystės raišką slaugoje. Į klausimus atsakykite objektyviai, atsižvelgiant į tai, kaip įprastai Jūs elgiatės vienoje ar kitoje situacijoje, o ne taip, kaip norėtumėte elgtis ar kaip elgtumėtės.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų01144
Atsakymų0192

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »