SKYRYBŲ POVEIKIS VAIKAMS

Kaip manote, kaip tėvai turėtų elgtis po skyrybų?

  1. Skirti kuo didesnį dėmesį savo atžaloms.
  2. Neturėtų skirtis
  3. Nepamiršti vaiko ir bendrauti draugiškai girdint vaikui.
  4. Sąmoningai, pasikonsultuoti su psichologais, kaip kuo efektyviai sumažinti skyrybų poveikį vaikui. Nesmerkti vienas kito, nenuteikinėti vaiko prieš vienas kitą.
  5. Bendrauti su vaiku
  6. Skirti vaikams dėmesio, bendrauti. Skyrybos neturėtų įtakoti natūralaus tėvų elgesio
  7. Kaip suaugę žmonės auginantys bendrą vaiką
  8. Skirti vaikui vienodai demesio
  9. Taikiai
  10. Kuo daugiau skirti laiko, bet nelepinti