24. Ar turėtumėte patarimą esamiems/būsimiems slaugos studentams? Jei taip, parašykite jį:
- Darbas su savim.
- kantrybės ir daugiau pasitikėjimo savimi
- Nebūti slaugytojais
- Nepriimti visko asmeniškai. Saugoti ir tausosi savo sveikatą. Nepriimti neigiamas emocijas iš bendradarbių ir vadovų. Dirbti savo darbą pagal taisykles ir nestresuoti.