Iš tiesų man dzin...Jei negalėčiau naudotis soc. tinklais , tai laikraštį nusipirkčiau ir skaityčiau...
pradėčiau tvarkytis namie
Rukyciau zole, bei vartociau kitus sunkius narkotikus gyvenimui lengvinti,bei padaryti ji idomesniu.
eiciau medziot :D
Ieškočiau kitos veiklos.
sakyčiau "ir ačiū dievui".
niekaip
skaityciau knyga, ziureciau tv
Užsiimčiau kita mėgstama veikla
Nu ka darysi. :)