Skirtingo temperamento asmenų naudojimosi socialiniais tinklais ypatumai

Kaip elgtumėtės, jeigu netektumėte galimybės naudotis soc. tinklais?

  1. Iš tiesų man dzin...Jei negalėčiau naudotis soc. tinklais , tai laikraštį nusipirkčiau ir skaityčiau...
  2. pradėčiau tvarkytis namie
  3. Rukyciau zole, bei vartociau kitus sunkius narkotikus gyvenimui lengvinti,bei padaryti ji idomesniu.
  4. eiciau medziot :D
  5. Ieškočiau kitos veiklos.
  6. sakyčiau "ir ačiū dievui".
  7. niekaip
  8. skaityciau knyga, ziureciau tv
  9. Užsiimčiau kita mėgstama veikla
  10. Nu ka darysi. :)