Skirtingo temperamento asmenų naudojimosi socialiniais tinklais ypatumai

Kaip elgtumėtės, jeigu netektumėte galimybės naudotis soc. tinklais?

  1. Nesinaudociau
  2. Gerai
  3. uzsiimciau kita veikla
  4. gyvenčiau toliau *facepalm*
  5. smauk
  6. Nesukciau galvos
  7. Eičiau į lauką ką nors paveikti
  8. laiką praleisčiau prasmingiau
  9. Prastai
  10. nu gal nemirčiau dėl to :)