Kaip elgtumėtės, jeigu netektumėte galimybės naudotis soc. tinklais?
- Nesinaudociau
- Gerai
- uzsiimciau kita veikla
- gyvenčiau toliau *facepalm*
- smauk
- Nesukciau galvos
- Eičiau į lauką ką nors paveikti
- laiką praleisčiau prasmingiau
- Prastai
- nu gal nemirčiau dėl to :)