Skiepai visuomenėje

Kaip vertinate skiepus: teigiamai ar neigiamai? Jei neigiamai, dėl ko?

  1. Neigiamai, dėl randamos internete labai kontraversiškos informacijos ir normalios info stokos iš specialistįų bet primygtino reikalavimo visiems skiepytis.
  2. Įvairiai, dažnai jie būna bereikšmiai.
  3. Teigiamai
  4. Teigiamai
  5. Žinoma teigiamai
  6. Gerai yra tie skiepai
  7. Teigiamai
  8. Ir taip ir taip
  9. teigiamai
  10. vienus teigiamai, kitus - ne