Skatinančių bei stabdančių veiksnių, kurie gali turėti įtakos Mykolo Romerio universiteto studentų sprendimui dalyvauti arba nedalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms, tyrimas.

Gerbiamas MRU studente ir šios apklausos dalyvi,

Baigiu viešojo administravimo magistro studijas Mykolo Romerio universitete Vilniuje.

Šiuo metu rengiu magistro baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, identifikuodama skatinančius ir stabdančius veiksnius, galinčius turėti įtakos Mykolo Romerio universiteto studentų apsisprendimui dalyvauti ar nedalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms. Tyrimo tikslai apima duomenų rinkimą, analizę, palyginimą su seniausiais duomenimis ir rekomendacijų formulavimą.

Šio tyrimo tikslas – nuodugniai ištirti veiksnius, galinčius teigiamai arba neigiamai paveikti Mykolo Romerio universiteto studentų sprendimų priėmimo procesą, susijusį su jų dalyvavimu Erasmus+ studijų mobilumo programoje. Šios kiekybinės analizės tikslas – padidinti Mykolo Romerio universiteto išvykstančių studentų skaičių, identifikuojant skatinančius ir stabdančius veiksnius, galinčius turėti įtakos Mykolo Romerio universiteto studentų apsisprendimui dalyvauti ar nedalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms.

Šios apklausos užpildymas užtruks maždaug 10–15 minučių. Dalyvavimas šiame tyrime yra visiškai savanoriškas ir jokia jautri asmeninė informacija nebus renkama. Iš dalyvių surinkta informacija bus naudojama tik šio magistro baigiamojo darbo tikslais.

Atminkite, kad jūsų atsakymai yra anonimiški ir jūs galite bet kada atsisakyti šios apklausos pildymo.

Prašau, užpildykite apklausą, pasidalinkite su kitais MRU grupės/kurso draugais, o gal ir jie pasidalins ir su savo MRU draugais! Mažas žingsnis tau, bet milžiniška pagalba man! 😊

Jei norite pateikti atsiliepimą, naudokite paskutinį pasirenkamą lauką arba susiekite asmeniškai pagal žemiau pateiktą kontaktinę informaciją:

 

Pagarbiai,

Anastasija Varna

[email protected]

Viešojo valdymo ir verslo fakultetas, ŠMVvmis22-1

Mykolo Romerio universitetas

Skatinančių bei stabdančių veiksnių, kurie gali turėti įtakos Mykolo Romerio universiteto studentų sprendimui dalyvauti arba nedalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms, tyrimas.
Rezultatai yra viešai prieinami

Lytis: ✪

Amžius: ✪

Pilietybė (kaip nurodyta oficialiuose dokumentuose, pvz., pase arba asmens tapatybės kortelėje): ✪

Pavyzdys: Lietuva – lietuvis(ė), Ukraina – ukrainietis(ė), Kamerūnas – kamerūnietis(ė) ir kt.

MRU akademinis padalinys (fakultetas): ✪

Studijų pakopa MRU: ✪

Studijų programa MRU (MRU studijų programos: https://www.mruni.eu/stojantiesiems/) ✪

Pavyzdys: Komunikacija ir skaitmeninė rinkodara; Viešoji politika ir vadyba; Teisė ir kriminalistika ir t.t.

Studijų kursas MRU: ✪

Ar kada nors pateikėte paraišką dalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms? ✪

1) Studijos užsienyje pagal Erasmus+ mobilumo programą studijoms: https://erasmus-plus.ec.europa.eu/opportunities/opportunities-for-individuals/students/studying-abroad; 2) Informacija apie Erasmus+ (outgoing) studijas MRU laipsnio siekiantiems studentams paskelbta MRU svetainėje: https://www.mruni.eu/tarptautiskumas/erasmus-studijos/

Kokios buvo ar yra priežastys, dėl kurių jūs pasirinkote arba ketinate dalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms? ✪

Kokie veiksniai ir/arba kas labiausiai skatino/paskatintų jus pateikti paraišką ir/arba vykti studijoms pagal Erasmus+ mobilumo programą? ✪

Erasmus+ programos stipendijų dydžiai KA131 studentų studijų mobilumui Programos Šalyse. 2023-2024 m. rudens ir pavasario semestrų mobilumai studijoms yra finansuojamas iš Erasmus+ KA131 2022 m. sutarties lėšų (EK). *Pastaba: fiksuoti dydžiai yra patvirtinti Nacionalinės agentūros (ŠMPF) ir taikomi visam projekto laikotarpiui.
Kokie veiksniai ir/arba kas labiausiai skatino/paskatintų jus pateikti paraišką ir/arba vykti studijoms pagal Erasmus+ mobilumo programą?

Kurią šalį ar šalis norėtumėte pasirinkti studijoms užsienyje pagal Erasmus+ mobilumo programą (su Erasmus+ finansavimu studijoms)? ✪

Būkite informuota(s), kad neįmanoma vykdyti Erasmus+ studijų savo kilmės šalyje. Į kokias šalis ir užsienio universitetus galiu vykti Erasmus+ studijoms? https://www.mruni.eu/tarptautiskumas/erasmus-studijos/ Pavyzdys: Čekija, Portugalija, Ispanija, Italija, Švedija, Nyderlandai, Japonija, Pietų Korėja, Kazachstanas, Kenija, Bangladešas, Kosovas, Albanija, JAV, Kanada, Indonezija, Malaizija, Taivanas ir kt.
Kurią šalį ar šalis norėtumėte pasirinkti studijoms užsienyje pagal Erasmus+ mobilumo programą (su Erasmus+ finansavimu studijoms)?

Kokie veiksniai paveikė jūsų sprendimą nesikreipti ir/arba nevykti mokytis užsienyje pagal Erasmus+ mobilumo programą studijoms?  ✪

Erasmus+ programos stipendijų dydžiai KA131 studentų studijų mobilumui Programos Šalyse. 2024-2025 m. rudens ir pavasario semestrų Erasmus+ mobilumai studijoms bus finansuojamas iš Erasmus+ KA131 2023 m. sutarties lėšų (EK). *Pastaba: fiksuoti dydžiai yra patvirtinti Nacionalinės agentūros ir taikomi visam projekto laikotarpiui.
Kokie veiksniai paveikė jūsų sprendimą nesikreipti ir/arba nevykti mokytis užsienyje pagal Erasmus+ mobilumo programą studijoms?

Kokiu (-iais) komunikacijos kanalu (-iais) (su MRU Tarptautiškumo tarnybos) Jums patogiau gauti atnaujintą informaciją apie Erasmus+ mobilumo programą studijoms (paraiškos pateikimo terminas ir pan.)? ✪

Kokiu (-iais) komunikacijos kanalu (-iais) (su MRU Tarptautiškumo tarnybos) Jums patogiau gauti atnaujintą informaciją apie Erasmus+ mobilumo programą studijoms (paraiškos pateikimo terminas ir pan.)?

Kokio tipo Erasmus+ studijų mobilumo trukmė jums yra patogesnė? ✪

1) Trumpalaikės Erasmus+ studijoms mobilumo galimybės daugiausiai integruotos į mišrias intensyvias programas (Blended intensive programme), kuriose virtualiai bendrausite su studentais ir profesoriais iš kitų šalių, o po to vyksite fiziškai, turėdami galimybę gauti nuo 3 iki 5 ECTS kreditų (juos pilnai pripažįsta jūsų fakultetas MRU). 2) Ilgalaikės Erasmus+ studijoms mobilumo galimybės yra studijos užsienyje (MRU parterinėje institucijoje), kurias jūs vykdysite mažiausiai dviem mėnesiams, gaudami tam tikrą skaičių ECTS kreditų (dažniausiai 30 ECTS kreditų) dalyvavimui užsienio universiteto kursuose; šių kursų kreditai bus pilnai pripažinti jūsų fakulteto MRU.
Kokio tipo Erasmus+ studijų mobilumo trukmė jums yra patogesnė?

Ar ketinate dalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje studijoms studijuodami MRU metu? ✪

MRU studijų metu į Erasmus+ mainus studijoms galite vykti kelis kartus. Per vieną studijų pakopą (bakalauro, magistro ar doktorantūros studijas) galite vykti į mainus iki 12 mėnesių arba 365 dienų.

Jeigu norite, prašome pateikti bet kokią papildomą informaciją, pastabas ar rekomendacijas, kurios gali būti naudingos norintiems MRU laipsnio siekiantiems studentams išvykti studijuoti į užsienį pagal Erasmus+ mobilumo programa studijoms, Mykolo Romerio universitetui, Švietimo mainų paramos fondui (vietinė nacionalinė agentūra) arba Europos Komisijai, siekiant pagerinti Erasmus+ studentų mobilumo veiksmą studijoms. Esu dėkinga už jūsų bendradarbiavimą bei indėlį užpildant šį klausimyną. ✪

Šis klausimynas suteiks Mykolo Romerio universiteto Tarptautiškumo tarnybai vertingų įžvalgų. Šie rezultatai ne tik padės būsimiems Erasmus+ studijoms išvykstantiems mobilumo dalyviams, bet taip pat atliks svarbų vaidmenį viso Erasmus+ mobilumo programos studijoms valdymo tobulinimo procese Mykolo Romerio universitete.
Jeigu norite, prašome pateikti bet kokią papildomą informaciją, pastabas ar rekomendacijas, kurios gali būti naudingos norintiems MRU laipsnio siekiantiems studentams išvykti studijuoti į užsienį pagal Erasmus+ mobilumo programa studijoms, Mykolo Romerio universitetui, Švietimo mainų paramos fondui (vietinė nacionalinė agentūra) arba Europos Komisijai, siekiant pagerinti Erasmus+ studentų mobilumo veiksmą studijoms. Esu dėkinga už jūsų bendradarbiavimą bei indėlį užpildant šį klausimyną.