Skaitymas kaip laisvalaikio praleidimo būdas šiuolaikiniame pasaulyje

Ar manote, kad skaityti knygas naudinga? Jei taip, parašykite kokios naudos gaunate jūs?

  1. Relakso, ziniu
  2. Lavėja vaizduotė, iškalbingumas, skaitymas, gaunama naujų žinių.
  3. Naudinga. Praturtina žodyną, žinias, padeda greičiau uzmigt😊, gerai atsipalaiduoju.
  4. gera knyga-penas sielai.
  5. Žinios, švietimas, fantazijos lavinimas, psichologija
  6. Tobuleju.
  7. Praturtina žmpgaus vaizduotę, žodyną. Taip pat žmogaus tobulėjimas
  8. Skaitau psichologines knygas jos man padeda keisti mastyma, poziuri, keistis.
  9. Manau, kad skaitymas tikrai naudinga, ne tik ugdo vaizduotę, praturtina žiniomis, bet ir plečia pasaulėžiūrą.
  10. Praturtina žodyną, vaizduotę, pagilins žinias ir akiratį. Man knygų skaitymas yra atsipalaidaivimo būdas