Skaitmeninių technologijų poveikis darbuotojams - tyrimas.
Esu Kauno technologijos universiteto trečio kurso studentė Akvilė Sabaliauskaitė ir šiuo metu įgyvendinu Lietuvos mokslo tarybos (LMT) finansuojamą studentų mokslinės veiklos skatinimo projektą „Organizacijų skaitmeninė transformacija: poveikis žmonių išteklių valdymui ir darbuotojų gerovei“ (09.3.3-LMT-K-712-16-0008). Projekto vadovė – KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto docentė Živilė Stankevičiūtė.
Anketa yra anoniminė. Rezultatai bus naudojami tik apibendrinti mokslinio tyrimo tikslais.
Anketa skirta tiems, kurie dirba (ofise, namie, kitose vietose) po darbo valandų.
Jeigu turite klausimų, rašykite [email protected]