Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

Ši anketa yra visiškai anoniminė, tad jūsų duomenys nebus paviešinti. Mano tikslas su šia anketa yra apklausti kuo daugiau žmonių, kad galėčiau padaryti statistiką ir pridėti ją prie savo mokyklos tiriamojo darbo. Šiais laikais labai svarbu suaugusiesiems, auginantiems ir auklėjantiems jaunąją kartą, suprasti informacinių technologijų dėsnius, išmanyti jai keliamus reikalavimus, bei labai svarbu suprasti, kad technologijų įtaka yra didžiulė

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Kokios lyties atstovas esate?

2. Kiek Jums metų?

3. Kiek laiko praleidžiate naudojant mobiliuosius telefonus ar kompiuterius?

4. Ar pastebite, kad galbūt per daug laiko praleidžiate naudojant šiuolaikinius įrenginius?

5. Kaip manote, ar šiuolaikinės technologijos kenkia mūsų sveikatai, bei kasdienybėje? Kodėl?

6. Galbūt patys pastebite kokių nors sveikatos sutrikimų? Jei taip, tai kokių? (Pvz.: galvos skausmas, prastas regėjimas, miego sutrikimas ir t.t.)

7. Kokias mobiliąsias programėles naudojate dažniausiai?

8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?

9. Kaip manote ar šiuolaikinės technologijos turi daugiau žalos ar naudos mūsų gyvenimuose?

10. Kaip manote, ar Jūs turite priklausomybę mobiliesiems telefonams ar kompiuteriams?

11. Kaip manote, ar pavyktų Jums išbūti be mobiliojo telefono ar kompiuterio bent 24val.? Kodėl?

12. Ar įsivaizduojate savo gyvenimą, be išmaniųjų įrenginių?

13. Kaip manote nuo kelių metų tėvai turėtų leisti naudotis vaikams išmaniaisiais telefonais?

14. Kokios problemos gali iškilti mažam vaikui jį auklėjant, jeigu jis yra pripratęs prie šiuolaikinių technologijų?

15. Kaip manote ar tėvų būvimas pastoviai socialiniuose tinkluose, ar žaidžiant žaidimus įtakoja vaiko psichologinę būsena, kai jis tai dažnai mato? Jei taip tai kodėl?

16. Kiek ateityje vaikams leistumėte/ arba jeigu jau turite kiek leidžiate žaisti mobiliuoju ar kompiuteriu per dieną?

17. Kaip manote ar šiuolaikinės technologijos turi daugiau pliusų ar minusų?

18. Ar žinote kokių nors metodų kurie padėtų atsikratyti pavyzdžiui mobiliojo priklausomybės? Jei taip, kokių?

19. Kokią naudą randate mobiliuosiuose telefonuose?

20. Kokią žalą randate mobiliuosiuose telefonuose?