Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

11. Kaip manote, ar pavyktų Jums išbūti be mobiliojo telefono ar kompiuterio bent 24val.? Kodėl?

  1. Ne, kiekviena diena bendrauju su žmonėm, butų labai sunku ne pakalbet ta viena diena
  2. Taip, esu gan užsispyrusi
  3. Taip
  4. Taip, nes telefona naudoju tik soc. Medijai
  5. Taip rasčiau naja pomėgiu
  6. Manau, kad galėčiau. Aš galėčiau pasivaikščioti, aplankyti tam tikras vietas ir žiūrėti Netflix per TV.
  7. Taip jaigu bus kas gali nuimti dėmesį
  8. Taip, nesu tiek priklausoma, kad neišbučiau be jo, bet jausčiausi nesaugiai nes mobiliaisiais telefonais lengvai galima prisikviesti pagalbos
  9. Be kompiuterio taip, be telefono irgi taip, bet būtų sunkiau, nes esu įpratusi jį kasdien naudoti.
  10. Taip, nes naudoju tik man svarbiems dalykams, kuriuos galiu pasitikrinti ir veliau