Pavyktu ir daugiau isbut be tel., pvz atostogu metu tel labai retai naudoju
Taip
Taip
Pavyktų , per kančias
Ne.Darbas ir taip jau esu pripratusi,keista butu ir sunku
Ne
Taip. gerčiau alų
Taip, nes jis nėra svarbus daigtas mano gyvenime
24 Val. be mobiliųjų įrenginių man išbūti nepavyktų.
Nemanau, jog pavyktų, jei ir pavyktų, tai būtų nežmoniškai sunku