Manau ir naudos ir žalos yra vienodas kiekis
Manau po lygiai
50/50
Taip, technologijos zmogu atitraukia nuo gyvenimo
Naudos
Nei tas, nei anas.
Daugiau naudos
50/50 galima daug sužinoti naudojantis internetu, bet taip pat labai įtraukia į bereikšmį laiko gaišinimą
Daugiau naudos, tačiau ir daug žalos.
Daugiau naudos