Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

5. Kaip manote, ar šiuolaikinės technologijos kenkia mūsų sveikatai, bei kasdienybėje? Kodėl?

  1. Manau kiekvienam pagal poreikį ir nora, manau jauno žmogaus (vaiko) smegenims nėra gerai labai anksti pradėti naudotis mobiliais telefonais ar kompiuteriais nes tai džiovina smegenys
  2. Nekenkia visiškai. Manau, kad jos gerina mūsų gyvenimą ir sveikatą.
  3. Nemanau, kad kenkia, manau priveda prie naujų galimybių
  4. taip, nes gaištam laiką kai vietoj to galėtume užsiimti naudinga veikla
  5. Taip, nes nebemokam bendrauti gyvai
  6. taip, silpnėja akys ir kt.
  7. Labai kenkia, nes tiesiog labai daug darbų nepasidaro dėl telefonų ir panašiai
  8. Manau kad jo kenkia nes tu mažiau bendrauji su žmonėm realiam pasaulyje😎
  9. Taip