Kenkia, nes tikrai daug laiko praleidžiame technologijose
Taip, nebemokame bendrauti su aplinkiniais, trūksta ryšio tarp žmonių ir žinoma tolerancijos
Kenkia.akims,smegenims
Taip, sukelia priklausomybę
Daug ko nepastebim.
Manau kenkia, nes jauciuosi suirzusi
Varo 5 g į smegenis
Taip. Silpsta akys
Taip,kenkia. Per ilgi užsisedėjimai telefone, nemiga, mažai miego
Manau, kad taip. Per didelis naudojimas technologijomis kenkia mūsų akims.